18.10.2024 23:49
Сборная Бразилия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Бразилия 1278 розіграли м'яч із центру поля
3’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
7’ Команда Сборная Бразилия 1278 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
7’ Небезпечний штрафний удар і Диего Лугано легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Жуниньо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ Неймар прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
18’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
23’ Виллиан порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
33’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
36’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сергей Родионов
41’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
47’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
51’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
54’ Після прострільного удару по воротах Неймар рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
58’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Пеле
61’ Дэннис Ячин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1492
66’ Після проходження флангом Леннерт Нильсен віддав точну передачу на протилежний фланг
74’ Ну треба ж! Леннерт Нильсен віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
78’ Небезпечний штрафний удар і Деукалайон Ксенакис легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
80’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Паулиньо
87’ Жахливий та неточний пас віддав Дэннис Ячин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!