18.10.2024 23:41
Manchester cityy Arena
1’ Команда Manchester cityy 788 розпочала з центру поля
3’ Гравець віддає наскрізний пас і Майкл Гисборн у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
3’ Рамон Альберти порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
9’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
16’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Адорджан Бабич
18’ Небезпечний штрафний удар і Рэкс Бэнкрофт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
25’ Димитрайдж Милутинович порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
33’ Сильний удар по воротах, але Дино Роберти у стрибку легко відбив цей м'яч!
35’ При спробі обійти суперника гравець Шинджи Кондо підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
38’ І знову Джетт Белл віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
39’ Небезпечний штрафний удар і Тодд Кондон легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
43’ Мда... Омар Барретт... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
43’ Яка передача і Майкл Гисборн пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
46’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Chelsee 578 гра в середині поля
51’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Руди Хоек
60’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
70’ Морфей Ливермор віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
72’ Мда... Джетт Белл... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
79’ М'яч за межами поля, вкидає Морфей Ливермор
82’ Джетт Белл порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
84’ Гравець Рэкс Бэнкрофт набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
89’ Суддя призначає пенальті. Шинджи Кондо пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
92’ І з м'ячем Леонид Лановой після ідеального підкату