18.10.2024 23:26
Weekend way Arena
1’ Футболісти команди Weekend way 860 розіграли м'яч із центру поля
2’ Джован Вучинич відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Weekend way 860
8’ Майкл Гисборн спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
10’ Ну треба ж! Майкл Гисборн віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
13’ Морфей Ливермор від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
16’ Після тонкої передачі м'яч отримує Себастьян Вагнер
19’ Рэкс Бэнкрофт фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
26’ Джошуа Бургез витягає дуже складний удар
30’ Омар Барретт віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
37’ Джошуа Бургез головою відбиває м'яч
40’ Яка передача і Джовани Капелли пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
43’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Асклепиадес Спиру...
53’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Тэдэши Кирисима вміло забирає м'яч!
57’ Небезпечний штрафний удар і Миша Кеврич легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
64’ Добрэшин Катич на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
69’ Джошуа Бургез показує найвищу техніку воротарської майстерності
73’ Ну треба ж! Джовани Капелли віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
76’ Небезпечний штрафний удар і Морфей Ливермор легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
79’ Гравець віддає наскрізний пас і Грегор Веригин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
83’ Мда... Грегор Веригин... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
93’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Рэкс Бэнкрофт