18.10.2024 23:14
Карпати Лємберг Arena
1’ Футболісти команди Карпати Лємберг 2058 розіграли м'яч із центру поля
5’ Бруно Араухо красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
12’ Стейси Брюстер відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
14’ Боротьба за м'яч у повітрі і Дэннис Ячин буквально лягає на спину опонента!
15’ Після жахливої помилки захисника Гонсалу Рамуш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
20’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
25’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Амира Анна Арфауи
25’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Адриана Леон забиває приголомшливий м'яч у ворота!
31’ Диего Лугано проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
33’ Бруно Араухо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
35’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Амира Анна Арфауи
39’ Яка передача і Джемма Боннер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
41’ Адриана Леон точно зіграв головою на партнера по команді!
48’ Жахливий та неточний пас віддав Ледли Кинг своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
51’ Бруно Араухо вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
59’ Амира Анна Арфауи порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
66’ Знову м'яч забирає Джемма Боннер
71’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Селжук Инан
77’ При виконанні кутового удару Ледли Кинг несподівано та красиво забиває ГОЛ!
81’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Адриано Рибейро віддав пас в нікуди!
84’ Бруно Араухо вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
93’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сандро Рамирес буквально лягає на спину опонента!