18.10.2024 23:14
Azure Dragon Arena
1’ Команда Azure Dragon 1232 розпочала з центру поля
9’ Відібравши м'яч, Дмитрий Торбинский віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
12’ Команда Azure Dragon 1232 спокійно контролює м'яч у середині поля
18’ Андрей Алешин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
26’ Боротьба за м'яч у повітрі і Олег Алейник буквально лягає на спину опонента!
32’ Дмитрий Торбинский на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
38’ Відібравши м'яч, Андрей Алешин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
41’ І знову Александр Ташаев віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
42’ При виконанні кутового удару Диего Лугано несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сандро Рамирес чітко вкинув м'яч у гру
47’ Після прострільного удару по воротах Алексей Рыбин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
49’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
55’ Відібравши м'яч, Евгений Песегов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
61’ Олег Алейник зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
63’ Після прострільного удару по воротах Алексей Рыбин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
64’ Відібравши м'яч, Роман Минаев віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
67’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дэннис Ячин
71’ Олег Алейник віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Azure Dragon 1232! Видно злагодженість у діях!
79’ Вдало віддав пас Левент Кишш своєму гравцю!
89’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сандро Рамирес
90’ Данил Круговой втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку