18.10.2024 23:04
Квадро Arena
1’ Команда Квадро 835 розпочала з центру поля
5’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Драгослав Елачич
8’ Омар Барретт вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
12’ Яка передача і Асита Нафти пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
14’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Chelsee 578 гра в середині поля
19’ Небезпечний штрафний удар і Драгослав Елачич легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Боротьба за м'яч у повітрі і Фредерик Хандшух буквально лягає на спину опонента!
24’ Команда Chelsee 578 спокійно контролює м'яч у середині поля
30’ Асита Нафти добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
34’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Рэкс Бэнкрофт
37’ Драгослав Елачич проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Морфей Ливермор зробив гарний підкат
44’ Після образи суперника Фредерик Хандшух нахабно штовхає його!
47’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Кэндол Крейтон правильно віддати пас на партнера!
51’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Омар Барретт
59’ Асклепиадес Спиру фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
64’ Кинизела Манджек порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
64’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Луиджи Кампо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
69’ Виктор Андраде Лаэльсон непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
74’ У грубому підкаті Луиджи Кампо зносить суперника з ніг!
76’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кэндол Крейтон...
77’ Тодд Кондон втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
78’ Небезпечний штрафний удар і Асита Нафти легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
80’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Джемми Маккенна
87’ Небезпечний штрафний удар і Луиджи Кампо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
90’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Асита Нафти