18.10.2024 22:19
Oblivion Arena
1’ Команда Oblivion 1173 розпочала з центру поля
3’ Після невиразного відбору, атаку почав Леннерт Нильсен
3’ Після легкого удару гравцем Павел Недвед по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
5’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Карлос Клерк
12’ Після невиразного відбору, атаку почав Лотар Маттеус
16’ Тим ван Реммерсваал у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
20’ Эрик Кантона проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
22’ Эрик Кантона добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
32’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
34’ Після жахливої помилки захисника Патрик Виейра без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
35’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Дида вміло забирає м'яч!
37’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Патрик Клюйверт
39’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
40’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Деукалайон Ксенакис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
40’ Халид Булахруз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
40’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Патрик Виейра отримав сильну травму
43’ Сергей Родионов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
48’ Після образи суперника Тим ван Реммерсваал нахабно штовхає його!
50’ Суддя призначає пенальті. Эрик Абидаль пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
53’ Тим ван Реммерсваал проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
55’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
59’ Відмінну передачу віддав Джанфранко Дзола, мабуть один із найкращих гравців команди Oblivion 1173
61’ Вправно перехоплює м'яч Сергей Родионов
65’ Відібравши м'яч, Лукман Аруна віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
71’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Раимофф
74’ Мда... Тим ван Реммерсваал... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
77’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
81’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сергей Родионов
83’ Після проходження флангом Деукалайон Ксенакис віддав точну передачу на протилежний фланг
92’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Райан Гиггз