18.10.2024 22:18
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1656 розпочала з центру поля
6’ У грубому підкаті Клейтон Шавьер зносить суперника з ніг!
8’ Вилли Кабальеро важко ловить м'яч
10’ Ех, Андрей Аршавин... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
17’ Вправно перехоплює м'яч Лукман Аруна
21’ Йоанн Гуркюфф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Манчестер 1656
29’ Сергей Родионов спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
37’ Вилли Кабальеро на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
37’ Після легкого удару гравцем Марк Видука по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ Раимофф проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
44’ Сильний та точний пас віддав Йоанн Гуркюфф і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
53’ Сергей Родионов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
55’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Клейтон Шавьер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
60’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
62’ Антони Рамальетс на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
67’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сергей Родионов
73’ Сергей Родионов спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
76’ Леннерт Нильсен втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
79’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Раимофф
82’ Небезпечний штрафний удар і Клейтон Шавьер легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
89’ Сильний та точний пас віддав Лукман Аруна і команда впевнено спрямувалась у контратаку!