18.10.2024 22:16
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
10’ Сильний удар по воротах, але Антони Рамальетс у стрибку легко відбив цей м'яч!
14’ Лукман Аруна фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
17’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Деукалайон Ксенакис правильно віддати пас на партнера!
27’ Команда Сборная Колумбии 1437 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
32’ Після легкого удару гравцем Карлос Вальдеррама по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
34’ Знову м'яч забирає Радамель Фалькао
38’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Бакка легко вганяє м'яч у сітку воріт!
43’ Після жахливої помилки захисника Луис Муриэль без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
44’ Відібравши м'яч, Лукман Аруна віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
46’ Команда Сборная Колумбии 1437 спокійно контролює м'яч у середині поля
51’ Хуан Куадрадо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
55’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Тим ван Реммерсваал
57’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Раимофф віддав пас в нікуди!
66’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Родионов своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
76’ Сильний та точний пас віддав Хамес Родригес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
80’ І знову Раимофф віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
87’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Вальдеррама забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
89’ Деукалайон Ксенакис точно зіграв головою на партнера по команді!