18.10.2024 22:10
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ Роман Минаев проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
13’ Гравець команди Azure Dragon 1232 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Александр Сонг отримує попередження
14’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
16’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Раимофф
19’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Евгений Песегов
23’ Жахливий та неточний пас віддав Пров Зямкин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
29’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Раимофф не зміг потрапити по воротах!
32’ Антон Тартыгин непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
34’ Леннерт Нильсен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
37’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Лукман Аруна
43’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тим ван Реммерсваал
45’ Тим ван Реммерсваал вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
51’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Даниэль Шваб
54’ Шикарний аут та м'яч вкине Олег Алейник
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Даниэль Шваб забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
57’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Роман Минаев
63’ Евгений Песегов втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
67’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
70’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал
74’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
84’ Даниэль Шваб практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
91’ Сильний удар по воротах, але Антони Рамальетс у стрибку легко відбив цей м'яч!