18.10.2024 22:10
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
11’ Сергей Родионов віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
15’ Петер Шмейхель на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
22’ Відібравши м'яч, Синдзи Кагава віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
29’ Лукман Аруна вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
35’ Яка передача і Синдзи Кагава пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
38’ Жахливий та неточний пас віддав Лисандро Мартинес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
41’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
47’ Сильний удар по воротах, але Петер Шмейхель у стрибку легко відбив цей м'яч!
56’ Що ж робить гравець команди Манчестер 1656, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
64’ Сергей Родионов віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
68’ Після образи суперника Деукалайон Ксенакис нахабно штовхає його!
76’ Після прострільного удару по воротах Энди Коул рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
78’ Команда Манчестер 1656 спокійно контролює м'яч у середині поля
82’ Петер Шмейхель витягає дуже складний удар
90’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!