18.10.2024 22:07
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
7’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сергей Родионов
13’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
15’ Деукалайон Ксенакис зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лукман Аруна
29’ Боротьба за м'яч у повітрі і Леннерт Нильсен буквально лягає на спину опонента!
37’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Иван Сергеев
37’ Владимир Рыков зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
43’ Після легкого удару гравцем Раимофф по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
43’ Після тонкої передачі м'яч отримує Халид Булахруз
45’ Сергей Родионов проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
53’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Деукалайон Ксенакис
56’ Після жахливої помилки захисника Сергей Юран без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Лукман Аруна
63’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
67’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
67’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
69’ Деукалайон Ксенакис віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
69’ Після жахливої помилки захисника Халид Булахруз без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
73’ Лукман Аруна практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
78’ Вдало віддав пас Деукалайон Ксенакис своєму гравцю!
84’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Раимофф
88’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Владилен Панасюк вміло забирає м'яч!