18.10.2024 21:57
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
6’ М'ячем заволодів Артур Карноза, але несподівано тут же його втратив!
8’ Після тонкої передачі м'яч отримує Денис Руденко
11’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
13’ Після проходження флангом Бруно Араухо віддав точну передачу на протилежний фланг
16’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Владимир Шаран чітко вкинув м'яч у гру
17’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Денис Руденко прикривається руками, медики вже поспішають...
19’ Владимир Лысенко у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
28’ Сергей Политыло від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
31’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Сергей Политыло
33’ Суддя призначає пенальті. Владимир Лысенко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Дмитрий Лепа від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ Стейси Брюстер на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
51’ Гравець віддає наскрізний пас і Филипе Феррейра у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
51’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Илья Цымбаларь
58’ Бруно Араухо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
62’ Гравець Дмитрий Лепа набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
71’ Гравець Владимир Шаран набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
76’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Владимир Шаран
78’ Бруно Араухо вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
80’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Игорь Костюк
83’ Знаменитий гравець Сандро Рамирес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
87’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля