18.10.2024 21:37
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
9’ Сандро Рамирес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
13’ Артем Ситало віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди FC DORDOI 1557
16’ Штефан Эффенберг проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
18’ Штефан Эффенберг добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
26’ Ри Мён Гук непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
31’ Антон Землянухин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC DORDOI 1557
31’ Ри Мён Гук показує найвищу техніку воротарської майстерності
34’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
39’ Ри Мён Гук на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
45’ Після образи суперника Леннерт Нильсен нахабно штовхає його!
45’ Леандро Троссард проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
51’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сандро Рамирес
53’ Ри Мён Гук непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
56’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
58’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Леандро Троссард
63’ Після проходження флангом Гулжигит Алыкулов віддав точну передачу на протилежний фланг
71’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Леандро Троссард
71’ Після легкого удару гравцем Гонсалу Рамуш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
78’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
82’ Яка передача і Штефан Эффенберг пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
85’ Эмануэле Морони спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
89’ При виконанні кутового удару Сандро Рамирес несподівано та красиво забиває ГОЛ!