18.10.2024 21:32
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1657 розіграли м'яч із центру поля
4’ Ну треба ж! Рой Макай віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
11’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Синдзи Кагава
18’ Андреа Романьоли легко перехоплює м'яч
23’ Бруно Араухо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
31’ М'яч за межами поля, вкидає Филипе Феррейра
33’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Норайо Кита забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
39’ Після жахливої помилки захисника Андрей Аршавин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ Димитр Бербатов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
52’ Димитр Бербатов віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Манчестер 1657! Видно злагодженість у діях!
58’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Бруно Араухо
66’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Димитр Бербатов
70’ Бруно Араухо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
77’ Стейси Брюстер віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
79’ Боротьба за м'яч у повітрі і Синдзи Кагава буквально лягає на спину опонента!
82’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
85’ Бруно Араухо вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
86’ Після легкого удару гравцем Синдзи Кагава по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
87’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дэннис Ячин отримує попередження