18.10.2024 21:24
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
2’ Диего Лугано проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
9’ Илья Цымбаларь віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
19’ М'ячем заволодів Адриано Рибейро, але несподівано тут же його втратив!
23’ Жахливий та неточний пас віддав Адриано Рибейро своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
26’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
31’ Сандро Рамирес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
34’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
44’ Адриана Леон неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
52’ Амира Анна Арфауи порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
56’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Педро Уго Аморим
58’ Вправно перехоплює м'яч Сергей Рогов
63’ Після прострільного удару по воротах Гонсалу Рамуш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
65’ Амира Анна Арфауи вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
67’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Педро Уго Аморим
77’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Адриана Леон правильно віддати пас на партнера!
79’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гонсалу Рамуш забиває ГОЛ!
83’ Яспер Силлессен головою відбиває м'яч
86’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Амира Анна Арфауи