18.10.2024 21:21
Panda Fc Arena
1’ Футболісти команди Panda Fc 792 розіграли м'яч із центру поля
5’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Орест Тябликов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
6’ Гравець Кэвин Юр набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
7’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Орест Тябликов забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
12’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Орест Тябликов
14’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Орест Тябликов
21’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Орест Тябликов забиває ГОЛ!
22’ Вдало віддав пас Орест Тябликов своєму гравцю!
29’ Який незграбний пас віддав Цлогондж Чирич і м'ячем заволодів суперник!
32’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Маттиас Сильверман віддав пас в нікуди!
35’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Маттиас Сильверман віддав пас в нікуди!
37’ Команда Panda Fc 792 спокійно контролює м'яч у середині поля
47’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Нобуюки Миямото
51’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Андреа Амато
55’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Драгослав Елачич правильно віддати пас на партнера!
57’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Чиумбо Май віддав пас в нікуди!
63’ Нобуюки Миямото подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
65’ Себастиан Шаумкесель непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
68’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кэвин Юр...
73’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Себастиан Шаумкесель вміло забирає м'яч!
83’ Жан-Пьер Рош неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
86’ Морфей Ливермор проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!