18.10.2024 21:19
Stallion Arena
1’ Футболісти команди Stallion 1739 розіграли м'яч із центру поля
3’ Сильний удар по воротах, але Владимир Габулов у стрибку легко відбив цей м'яч!
8’ Після невиразного відбору, атаку почав Кристиян Бистрович
13’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Маттиас Сильверман
22’ М'ячем заволодів Морфей Ливермор, але несподівано тут же його втратив!
26’ Гравець команди Stallion 1739 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Звонимир Шарлия отримує попередження
29’ Омар Барретт прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Мда... Звонимир Шарлия... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
37’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Кристиян Бистрович не зможе сам піти з поля
42’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Милош Красич зробив гарний підкат
50’ Джемми Маккенна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Chelsee 578
58’ Знову м'яч забирає Максим Мухин
68’ Відмінну передачу віддав Тодд Кондон, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
70’ Морфей Ливермор проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
78’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Чидера Эджуке правильно віддати пас на партнера!
80’ Команда Stallion 1739 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
88’ Максим Мухин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Stallion 1739
89’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Рэкс Бэнкрофт