18.10.2024 21:16
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1557 розіграли м'яч із центру поля
3’ Зірвавши контратаку суперника, Леандро Троссард перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
12’ Жахливий та неточний пас віддав Леннерт Нильсен своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
19’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Раимофф
20’ Після жахливої помилки захисника Филипе Феррейра без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
26’ Артем Ситало зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
26’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Раимофф отримує попередження
28’ Що ж робить гравець команди FC DORDOI 1557, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
36’ Знову м'яч забирає Леннерт Нильсен
41’ Ри Мён Гук показує найвищу техніку воротарської майстерності
48’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
50’ Гравець Рафаэль Чихос набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
51’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Филипе Феррейра легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Леннерт Нильсен
58’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Раимофф
62’ Суддя призначає пенальті. Халид Булахруз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
62’ Знаменитий гравець Лейла Оуаби вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
64’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Эмануэле Морони
69’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сергей Родионов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
70’ Вдало віддав пас Рафаэль Чихос своєму гравцю!
75’ Артем Ситало точно зіграв головою на партнера по команді!
77’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лукман Аруна буквально лягає на спину опонента!
86’ Мда... Леандро Троссард... Через його помилку суперник пішов у контратаку!