18.10.2024 20:39
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1739 розпочала з центру поля
9’ У грубому підкаті Максим Мухин зносить суперника з ніг!
13’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Маттиас Сильверман
14’ Суддя призначає пенальті. Хердюр Магнуссон пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Морфей Ливермор і непогано виносить його в центр поля
20’ Антон Заболотный відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Stallion 1739
21’ Знаменитий гравець Морфей Ливермор вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
26’ Мда... Максим Мухин... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
31’ Ну треба ж! Марк Гонсалес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
39’ Рубен ла Ди Маттео зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Маттиас Сильверман віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
47’ Морфей Ливермор віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
49’ Відібравши м'яч, Алан Дзагоев віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
54’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
61’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Адольфо Гайч
66’ Кэвин Юр порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
73’ Адольфо Гайч красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Stallion 1739
73’ Після жахливої помилки захисника Максим Мухин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
78’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Максим Мухин
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Маттиас Сильверман
83’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Алексей Березуцкий забиває ГОЛ!
85’ Шикарний аут та м'яч вкине Марк Гонсалес