18.10.2024 20:35
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
10’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
17’ Морфей Ливермор на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
22’ Маттиас Сильверман на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
31’ Команда Stallion 1739 спокійно контролює м'яч у середині поля
37’ Що ж робить гравець команди Stallion 1739, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
40’ Який незграбний пас віддав Стивен Цубер і м'ячем заволодів суперник!
44’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Морфей Ливермор зробив гарний підкат
47’ Команда Chelsee 578 спокійно контролює м'яч у середині поля
56’ М'ячем заволодів Алан Дзагоев, але несподівано тут же його втратив!
56’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тодд Кондон отримує попередження
65’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Маттиас Сильверман
68’ Владислав Тороп непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
75’ Знаменитий гравець Драгослав Елачич вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ Максим Мухин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Stallion 1739
86’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Кристиян Бистрович