18.10.2024 20:24
Madrid Fc Arena
1’ Команда Madrid Fc 841 розпочала з центру поля
4’ Шикарний аут та м'яч вкине Зопирос Ворбис
10’ Сильний та точний пас віддав Драгослав Елачич і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
15’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карел ван де Вен чітко вкинув м'яч у гру
21’ Мда... Серж Уго Аморим... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
25’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Серж Уго Аморим...
33’ Гравець команди Madrid Fc 841 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Вернер Пфафф отримує попередження
34’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Морфей Ливермор
36’ Мирон Вапнярчук зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
37’ Боротьба за м'яч у повітрі і Серж Уго Аморим буквально лягає на спину опонента!
39’ Джон Брайт легко перехоплює м'яч
48’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Вернер Пфафф зробив гарний підкат
50’ Влас Жуковский на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
58’ Гравець віддає наскрізний пас і Джеральдо Берко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
59’ Предраг Абрамович важко ловить м'яч
67’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Джеральдо Берко забиває ГОЛ!
68’ Рэкс Бэнкрофт проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
69’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
73’ Предраг Абрамович легко перехоплює прострільну передачу
79’ У грубому підкаті Влас Жуковский зносить суперника з ніг!
86’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Джеральдо Берко