18.10.2024 20:19
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
4’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Асмир Бегович вміло забирає м'яч!
8’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Рэкс Бэнкрофт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
12’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Рэкс Бэнкрофт правильно віддати пас на партнера!
14’ Після проходження флангом Драгослав Елачич віддав точну передачу на протилежний фланг
17’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Жоаозиньо
25’ Боротьба за м'яч у повітрі і Кэвин Юр буквально лягає на спину опонента!
30’ І знову Рэкс Бэнкрофт віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
36’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Франк Джа Джедже чітко вкинув м'яч у гру
38’ Сильний удар по воротах, але Асмир Бегович у стрибку легко відбив цей м'яч!
47’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Луизиньо
50’ Ех, Драгослав Елачич... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
55’ Сильний удар по воротах, але Джон Брайт у стрибку легко відбив цей м'яч!
62’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Осримен Эбагуа
66’ Джордан Хендерсон неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
68’ Небезпечний штрафний удар і Осримен Эбагуа легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
70’ Сильний та точний пас віддав Маттиас Сильверман і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
76’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лукас Зульцбахер буквально лягає на спину опонента!
80’ Джордан Хендерсон подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
85’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Рикардо Родригес забиває ГОЛ!
87’ Джон Брайт легко перехоплює прострільну передачу