(п.3:4)
Realton
18.10.2024 19:58
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
11’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Realton 1099 гра в середині поля
18’ Мирджалол Касымов неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
24’ Після легкого удару гравцем Александр Гейнрих по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Що ж робить гравець команди Realton 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
38’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Юстачис Раллис
38’ Маттиас Сильверман зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Після прострільного удару по воротах Кэвин Юр рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
43’ Дааа... Жалолиддин Машарипов не зміг прийняти пас від свого партнера...
47’ Евгений Рязанцев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Realton 1099
51’ Омар Барретт прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
52’ Суддя призначає пенальті. Сервер Джепаров пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
53’ Джон Брайт важко ловить м'яч
55’ Вдало віддав пас Рэкс Бэнкрофт своєму гравцю!
60’ Икер Мессинезе важко ловить м'яч
62’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Мирджалол Касымов віддав пас в нікуди!
72’ У грубому підкаті Кэвин Юр зносить суперника з ніг!
75’ При виконанні кутового удару Драгослав Елачич несподівано та красиво забиває ГОЛ!
78’ Омар Барретт віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
84’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Рэкс Бэнкрофт...
89’ У грубому підкаті Кэвин Юр зносить суперника з ніг!