Товариський матч

18.10.2024 19:23
Stallion Arena
1’ Футболісти команди Stallion 1739 розіграли м'яч із центру поля
2’ Хердюр Магнуссон проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
6’ Марк Гонсалес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Stallion 1739
9’ Тодд Кондон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Кейсуке Хонда порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тодд Кондон забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
20’ Морфей Ливермор практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
27’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Милош Красич
28’ Знаменитий гравець Кейсуке Хонда вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
36’ Милош Красич порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
46’ Владислав Тороп показує найвищу техніку воротарської майстерності
50’ Небезпечний штрафний удар і Омар Барретт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
50’ Кристиян Бистрович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
57’ Яка передача і Игорь Дивеев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
60’ Милош Красич проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
63’ При виконанні кутового удару Тодд Кондон несподівано та красиво забиває ГОЛ!
66’ Драгослав Елачич порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
74’ Морфей Ливермор від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
84’ Відібравши м'яч, Драгослав Елачич віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
89’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Омар Барретт