18.10.2024 19:21
Dybovo Arena
1’ Футболісти команди Dybovo 811 розіграли м'яч із центру поля
2’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Эрос Метаксас легко вганяє м'яч у сітку воріт!
4’ Вправно перехоплює м'яч Густав Полещук
4’ Шуджи Огата проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
8’ Любосмысл Кармаников у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
15’ М'ячем у голову отримує Мариу Браима. Сподіваємось все обійдеться...
18’ У грубому підкаті Ростэк Руткевич зносить суперника з ніг!
23’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дезсо Кишфалуди забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
24’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандер Хеерланд забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
27’ Сильний та точний пас віддав Эрос Метаксас і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
37’ Дезсо Кишфалуди віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Dybovo 811
45’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Бузиба Мбола
54’ Після невиразного відбору, атаку почав Сандер Хеерланд
56’ Виссарион Цыганов головою відбиває м'яч
61’ У грубому підкаті Любосмысл Кармаников зносить суперника з ніг!
62’ Яка передача і Сезар ла Чеккарелли пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
63’ Ростэк Руткевич порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
70’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сандер Хеерланд чітко вкинув м'яч у гру
79’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бузиба Мбола
88’ Знову м'яч забирає Атамус Ангелопулос