18.10.2024 19:12
Realton Arena
1’ Команда Realton 1099 розпочала з центру поля
2’ Майкл Гисборн зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
5’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Маттиас Сильверман
15’ М'яч за межами поля, вкидає Жан-Мари Бонер
25’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Chelsee 578 гра в середині поля
32’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
37’ Мда... Рэкс Бэнкрофт... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
43’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Никиас Параскевопулос отримав сильну травму
47’ Вправно перехоплює м'яч Омар Барретт
53’ Гравець команди Realton 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Фоде Балло Туре отримує попередження
53’ Знаменитий гравець Никиас Параскевопулос вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
54’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Рэкс Бэнкрофт
57’ Морфей Ливермор віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
60’ Після жахливої помилки захисника Зопирос Ворбис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
66’ Після тонкої передачі м'яч отримує Никиас Параскевопулос
69’ Джон Брайт грамотно грає на виході
76’ Джастин Клюйверт проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
79’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
81’ Омар Барретт на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
83’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Рэкс Бэнкрофт...
93’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Рэкс Бэнкрофт