18.10.2024 18:53
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
6’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
10’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Омар Барретт
14’ Станислав Коваль порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
23’ Після невиразного відбору, атаку почав Драгослав Елачич
28’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Геннадий Зубов
35’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Морфей Ливермор не зміг потрапити по воротах!
43’ Геннадий Зубов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
47’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Андрей Зощук не зміг потрапити по воротах!
54’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Станислав Коваль правильно віддати пас на партнера!
56’ Серегй Пучков відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC ASTRA 1085
57’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гоменюк Владимир забиває ГОЛ!
57’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Маттиас Сильверман
65’ І з м'ячем Драгослав Елачич після ідеального підкату
67’ Яка передача і Рэкс Бэнкрофт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
73’ Зопирос Ворбис порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
78’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Ахмед Аззака вміло забирає м'яч!
82’ При виконанні кутового удару Александр Яценко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
86’ Гоменюк Владимир у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
87’ Геннадий Зубов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!