18.10.2024 18:45
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
8’ Боротьба за м'яч у повітрі і Яна Калинина буквально лягає на спину опонента!
18’ Відмінну передачу віддав Тодд Кондон, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
28’ Рэкс Бэнкрофт не зміг віддати пас! Явний брак техніки
30’ Маттиас Сильверман спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
33’ Після образи суперника Горпина Кривбасочка нахабно штовхає його!
40’ Света Деренчук від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
47’ Зопирос Ворбис красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Chelsee 578
50’ Шикарний аут та м'яч вкине Яна Калинина
53’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Света Деренчук
55’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маттиас Сильверман забиває приголомшливий м'яч у ворота!
59’ Гравець віддає наскрізний пас і Драгослав Елачич у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
61’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кэвин Юр чітко вкинув м'яч у гру
69’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Люба Шматко не зможе сам піти з поля
70’ М'ячем заволодів Наташа Суслова, але несподівано тут же його втратив!
73’ Горпина Кривбасочка подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
76’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
78’ Тодд Кондон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
84’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Морфей Ливермор
88’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Морфей Ливермор легко вганяє м'яч у сітку воріт!
89’ Драгослав Елачич у своєму штрафному затримує суперника за футболку!