18.10.2024 18:38
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
11’ Сильний та точний пас віддав Гегам Кадимян і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
14’ Драгослав Елачич прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
17’ Алексей Камков проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
22’ Ахмед Аззака легко перехоплює прострільну передачу
27’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Алексей Камков забиває приголомшливий м'яч у ворота!
31’ М'яч за межами поля, вкидає Рэкс Бэнкрофт
38’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Рэкс Бэнкрофт
42’ Александр Яценко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ Небезпечний штрафний удар і Майкл Гисборн легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
47’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
56’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гоменюк Владимир
62’ Гоменюк Владимир у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
72’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Геннадий Зубов не зміг потрапити по воротах!
75’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Андрей Зощук
77’ Сильний та точний пас віддав Андрей Зощук і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
78’ Андрей Гитченко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
87’ Мда... Зопирос Ворбис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!