18.10.2024 18:30
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
6’ Після прострільного удару по воротах Омар Барретт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Николь Козлова віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
13’ Яка передача і Тодд Кондон пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
15’ Після прострільного удару по воротах Вероника Коноплян рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
20’ Вправно перехоплює м'яч Анна Иванова
22’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Николь Козлова і непогано виносить його в центр поля
31’ І з м'ячем Вероника Коноплян після ідеального підкату
33’ Николь Козлова на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
40’ Джон Брайт показує найвищу техніку воротарської майстерності
46’ Після легкого удару гравцем Драгослав Елачич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
46’ Гравець команди Carcaricola 616 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Николь Козлова отримує попередження
48’ Команда Carcaricola 616 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
50’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Горпина Кривбасочка
53’ Жахливий та неточний пас віддав Морфей Ливермор своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
62’ Ех, Омар Барретт... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
70’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Николь Козлова
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Морфей Ливермор у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ Після проходження флангом Маттиас Сильверман віддав точну передачу на протилежний фланг
78’ Ех, Драгослав Елачич... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
87’ Боротьба за м'яч у повітрі і Яна Калинина буквально лягає на спину опонента!