18.10.2024 18:30
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
7’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Геннадий Зубов
14’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди FC ASTRA 1085 гра в середині поля
16’ М'яч за межами поля, вкидає Педро Белл
18’ Сандер Хеерланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
20’ Після прострільного удару по воротах Гоменюк Владимир рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
25’ Гравець віддає наскрізний пас і Андрей Зощук у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
25’ Виссарион Цыганов витягає дуже складний удар
31’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
33’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
43’ Жахливий та неточний пас віддав Карп Иващук своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
46’ Ех, Станислав Коваль... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
51’ Вагнер Прийма не зміг віддати пас! Явний брак техніки
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Алексей Камков забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
60’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сандер Хеерланд не зміг потрапити по воротах!
62’ Після тонкої передачі м'яч отримує Любосмысл Кармаников
68’ Вагнер Прийма віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Поділля Хмельницький 593
70’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Игорь Полещук...
72’ Игорь Полещук від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
74’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Серегй Пучков прикривається руками, медики вже поспішають...
79’ Після прострільного удару по воротах Алексей Камков рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
82’ М'ячем заволодів Карп Иващук, але несподівано тут же його втратив!
89’ Після проходження флангом Геннадий Зубов віддав точну передачу на протилежний фланг
90’ Знаменитий гравець Геннадий Зубов вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!