18.10.2024 17:55
Арарат Arena
1’ Команда Арарат 830 розпочала з центру поля
6’ Лукман Аруна подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
11’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
15’ Клод-Амоуд Сиссе зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
17’ Сергей Родионов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
17’ Який незграбний пас віддав Тим ван Реммерсваал і м'ячем заволодів суперник!
19’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сергей Родионов забиває ГОЛ!
25’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Рикарду Роналду не зміг потрапити по воротах!
31’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукман Аруна чітко вкинув м'яч у гру
35’ Рикарду Роналду вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Раимофф легко вганяє м'яч у сітку воріт!
37’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Мамаду Робер
47’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Мамаду Робер
49’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Викентий Мицын
55’ Після жахливої помилки захисника Пров Зямкин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
57’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
64’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Никодемос Мариадос правильно віддати пас на партнера!
69’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Карлос Клерк
72’ При виконанні кутового удару Раимофф несподівано та красиво забиває ГОЛ!
74’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
79’ Гравець Эрни Брекке набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
83’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
93’ Клод-Амоуд Сиссе точно зіграв головою на партнера по команді!