18.10.2024 17:46
Oblivion Arena
1’ Команда Oblivion 1173 розпочала з центру поля
7’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
14’ Тьерри Анри зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
17’ Сергей Родионов порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
18’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Даниэль Шваб не зможе сам піти з поля
22’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукман Аруна...
30’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
32’ Даниэль Шваб на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Антони Рамальетс важко ловить м'яч
38’ Після образи суперника Сергей Родионов нахабно штовхає його!
41’ Райан Гиггз вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
42’ Гравець команди Oblivion 1173 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Эрик Абидаль отримує попередження
48’ Після тонкої передачі м'яч отримує Деукалайон Ксенакис
58’ Відмінну передачу віддав Лукман Аруна, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
65’ Патрик Виейра віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Oblivion 1173
70’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Павел Недвед
73’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Раимофф забиває ГОЛ!
74’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Даниэль Шваб забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ Сильний та точний пас віддав Тьерри Анри і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
84’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Лотар Маттеус
88’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Тим ван Реммерсваал