18.10.2024 17:10
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1752 розіграли м'яч із центру поля
4’ Кевин Киган спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
14’ Виссарион Цыганов головою відбиває м'яч
16’ Яка передача і Кевин Киган пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
17’ Жорсткий підкат та футболіст Кевин Киган падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
18’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Роман Широков
25’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Карп Иващук
30’ Герман Паскин красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди ТОРНАДО 1752
31’ Иван Саенко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
39’ Александр Ломакин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
44’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Игорь Полещук
48’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
48’ Суддя призначає пенальті. Лехослав Годлевский пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
52’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Александр Ломакин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
54’ Роман Емельянов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ТОРНАДО 1752
54’ Після образи суперника Игорь Полещук нахабно штовхає його!
56’ Виссарион Цыганов грамотно грає на виході
62’ І знову Педро Белл віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
69’ Герман Паскин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
74’ Вагнер Прийма зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ Сандер Хеерланд не зміг віддати пас! Явний брак техніки
75’ Після жахливої помилки захисника Роман Широков без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
84’ Герман Паскин неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
89’ Відібравши м'яч, Александр Ломакин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю