18.10.2024 16:51
Manchester Ct Arena
1’ Футболісти команди Manchester Ct 849 розіграли м'яч із центру поля
5’ Гравець команди Quva cf 538 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Милен Винничук отримує попередження
9’ Дааа... Митофан Пак не зміг прийняти пас від свого партнера...
12’ Після проходження флангом Элиглуз Врубель віддав точну передачу на протилежний фланг
17’ Відмінну передачу віддав Дук Хауэр, мабуть один із найкращих гравців команди Quva cf 538
26’ Серхио Ирурета неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
29’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Никефорос Феотокис забиває ГОЛ!
35’ Вдало віддав пас Дук Хауэр своєму гравцю!
43’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Арефий Гвоздюк
47’ І знову Герасим Мухтар віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
49’ Кирилл Богуславский втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
55’ Сильний удар по воротах, але Владимир Уваров у стрибку легко відбив цей м'яч!
64’ Герасим Мухтар подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
65’ Небезпечний штрафний удар і Нобуо Цубаки легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
68’ Сильний удар по воротах, але Владимир Уваров у стрибку легко відбив цей м'яч!
77’ Чима Исаак показує найвищу техніку воротарської майстерності
81’ Після жахливої помилки захисника Арефий Гвоздюк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Элиглуз Врубель