18.10.2024 16:19
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
11’ Карп Иващук порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
18’ Роналдо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Сборная Бразилия 1209
20’ Виссарион Цыганов важко ловить м'яч
23’ Що ж робить гравець команди Поділля Хмельницький 593, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
29’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Неймар
36’ Мда... Роналдо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
36’ Гравець команди Сборная Бразилия 1209 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Даниэл Алвес отримує попередження
36’ Після прострільного удару по воротах Вагнер Прийма рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Игорь Полещук
44’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Жуниньо забиває ГОЛ!
49’ Роналдо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Сборная Бразилия 1209
51’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
59’ Вагнер Прийма порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
63’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Фелипе Мело
73’ При спробі обійти суперника гравець Даниэл Алвес підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
73’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Эхрен Бём
83’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Атамус Ангелопулос і непогано виносить його в центр поля
86’ Після легкого удару гравцем Даниэл Алвес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
92’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Роналдо не зміг потрапити по воротах!