18.10.2024 14:51
Сборная Колумбии Arena
1’ Команда Сборная Колумбии 1499 розпочала з центру поля
7’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дуван Сапата...
9’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Сборная Колумбии 1499 гра в середині поля
16’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Луис Муриэль
21’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Тошайо Накадзима
29’ Після легкого удару гравцем Хуан Куадрадо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ Ех, Тошайо Накадзима... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
36’ Після легкого удару гравцем Митофан Пак по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
40’ Вдало віддав пас Хамес Родригес своєму гравцю!
40’ Після жахливої помилки захисника Хамес Родригес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
49’ Викентий Ландалов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карлос Вальдеррама
53’ При виконанні кутового удару Хуан Куадрадо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Хамес Родригес
61’ І знову Луис Муриэль віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
65’ Що ж робить гравець команди Quva cf 538, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
69’ Знаменитий гравець Карлос Вальдеррама вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
71’ Рене Игита витягає дуже складний удар
75’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Куадрадо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
77’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Радамель Фалькао
79’ Дааа... Тошайо Накадзима не зміг прийняти пас від свого партнера...
83’ Радамель Фалькао у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
86’ Владимир Уваров грамотно грає на виході