18.10.2024 14:50
Quva cf Arena
1’ Футболісти команди Quva cf 538 розіграли м'яч із центру поля
7’ Кадыр Ниязымбетов віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
16’ Що ж робить гравець команди Quva cf 538, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
20’ Що ж робить гравець команди ФК Гарбуша 860, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
22’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Писти Надь зробив гарний підкат
26’ Тошайо Накадзима порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
33’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Степан Черепенников
41’ Номики Ксенакис вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
42’ Після легкого удару гравцем Кайоши Томидзава по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
43’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Элиглуз Врубель не зміг потрапити по воротах!
44’ Небезпечний штрафний удар і Викентий Ландалов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
47’ Всеволод Комаренко фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
57’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Степан Черепенников
59’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Тошайо Накадзима
62’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
66’ Після прострільного удару по воротах Хесус Фигуэрес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
71’ Владимир Уваров головою відбиває м'яч
77’ Степан Черепенников красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди ФК Гарбуша 860
84’ Федосий Корольков важко ловить м'яч
93’ Хироши Кубота не зміг віддати пас! Явний брак техніки