18.10.2024 14:16
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
4’ Грегор Фалькенмайер проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
6’ При виконанні кутового удару Джован Михайлович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
14’ Педро Белл проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
15’ Павел Красуцкий втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
18’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Джован Михайлович
26’ Луиш Руи Тавареш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
27’ Знаменитий гравець Сандер Хеерланд вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
28’ Після невиразного відбору, атаку почав Джован Михайлович
35’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бальдомеро Мануэль правильно віддати пас на партнера!
44’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Вагнер Прийма забиває ГОЛ!
45’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Эхрен Бём
48’ Шикарний аут та м'яч вкине Эхрен Бём
54’ Педро Белл відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Поділля Хмельницький 593
55’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Блейз Ходкевич
59’ Антон Харрисон віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди cordoba cf 908! Видно злагодженість у діях!
64’ Бенито Арреги головою відбиває м'яч
71’ Бальдомеро Мануэль фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
79’ Вагнер Прийма порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
83’ Суддя призначає пенальті. Хусаин Рокки пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
86’ Який незграбний пас віддав Бальдомеро Мануэль і м'ячем заволодів суперник!