18.10.2024 12:38
Спартак Шанхай Arena
1’ Футболісти команди Спартак Шанхай 837 розіграли м'яч із центру поля
8’ Відмінну передачу віддав Денис Абрамычев, мабуть один із найкращих гравців команди Спартак Шанхай 837
13’ Бернт Эггер показує найвищу техніку воротарської майстерності
17’ Після прострільного удару по воротах Любосмысл Кармаников рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
18’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Эхрен Бём
25’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
29’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сандер Хеерланд
32’ Вагнер Прийма на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
42’ Виссарион Цыганов непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
46’ Виссарион Цыганов важко ловить м'яч
48’ Який незграбний пас віддав Педро Белл і м'ячем заволодів суперник!
54’ Кондратий Пономаренко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
56’ Вагнер Прийма не зміг віддати пас! Явний брак техніки
56’ Дэниэль Портер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
64’ Сильний удар по воротах, але Виссарион Цыганов у стрибку легко відбив цей м'яч!
65’ Суддя призначає пенальті. Карл Криворучко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
68’ Небезпечний штрафний удар і Друджи Пиотровский легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
74’ Ну треба ж! Сандер Хеерланд віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
81’ Кондратий Пономаренко не зміг віддати пас! Явний брак техніки
81’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Друджи Пиотровский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
91’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карп Иващук чітко вкинув м'яч у гру