18.10.2024 12:38
cordoba cf Arena
1’ Команда cordoba cf 908 розпочала з центру поля
10’ Після невиразного відбору, атаку почав Антон Харрисон
10’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Рафаэл Моленар легко вганяє м'яч у сітку воріт!
14’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маркиньос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
16’ Сильний удар по воротах, але Бенито Арреги у стрибку легко відбив цей м'яч!
23’ Ренату Саншеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
26’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Хоакин Фернандес
26’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Ренату Саншеш
40’ Шикарний аут та м'яч вкине Джанлука Сильвестри
45’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Грегор Фалькенмайер
55’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
63’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
66’ Гравець віддає наскрізний пас і Хуан Бернат у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
72’ І з м'ячем Блейз Ходкевич після ідеального підкату
78’ Маркиньос зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
80’ Хоакин Фернандес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
87’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Ренату Саншеш...