18.10.2024 12:30
Realton Arena
1’ Команда Realton 1099 розпочала з центру поля
11’ Сильний удар по воротах, але Икер Мессинезе у стрибку легко відбив цей м'яч!
19’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
29’ Ех, Мирджалол Касымов... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
36’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Кевин Фолланд
41’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
42’ Після прострільного удару по воротах Маркиньос рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
43’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сервер Джепаров
52’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Икер Мессинезе вміло забирає м'яч!
60’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Маркиньос отримує попередження
60’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Юстачис Раллис зробив гарний підкат
69’ Сервер Джепаров втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
69’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
70’ Кевин Фолланд вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
75’ Ну треба ж! Этьен Этоо віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
79’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
81’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
83’ Кевин Фолланд віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
87’ Франсишку Консейсау красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099