18.10.2024 12:21
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ Виссарион Цыганов головою відбиває м'яч
10’ Вагнер Прийма проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
14’ Відібравши м'яч, Эхрен Бём віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
23’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
25’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ренату Саншеш
26’ Любосмысл Кармаников відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Поділля Хмельницький 593
27’ Шикарний аут та м'яч вкине Карп Иващук
27’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Данило забиває приголомшливий м'яч у ворота!
31’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Эхрен Бём
34’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Игорь Полещук...
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маркиньос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ Мейсон Маунт точно зіграв головою на партнера по команді!
49’ Зірвавши контратаку суперника, Ренату Саншеш перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
52’ Вагнер Прийма віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Поділля Хмельницький 593
56’ Знаменитий гравець Яго Аспас вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
59’ Маркиньос втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
62’ Игорь Полещук вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
64’ Після легкого удару гравцем Педро Белл по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
66’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ренату Саншеш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
69’ Нето головою відбиває м'яч
78’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Кевин Фолланд
82’ Команда Поділля Хмельницький 593 спокійно контролює м'яч у середині поля
89’ Нето головою відбиває м'яч