18.10.2024 12:12
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
4’ Жан Мезьер спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
7’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Педро Белл чітко вкинув м'яч у гру
12’ Мда... Руди Андрэ... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
15’ М'ячем заволодів Карп Иващук, але несподівано тут же його втратив!
24’ Николас Хофмайстер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Гравець віддає наскрізний пас і Руди Андрэ у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
34’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Виктор Бахон і непогано виносить його в центр поля
38’ Абай Смагулов не зміг віддати пас! Явний брак техніки
48’ Ех, Николас Хофмайстер... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
48’ Небезпечний штрафний удар і Виктор Бахон легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
52’ Эсдрас Алексос вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
60’ М'яч за межами поля, вкидає Эхрен Бём
69’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Софронайос Канарис
69’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Виктор Бахон забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
70’ Гравець команди Поділля Хмельницький 593 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Карл Криворучко отримує попередження
74’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Виктор Бахон
76’ Небезпечний штрафний удар і Абай Смагулов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
79’ Жорсткий підкат та футболіст Софронайос Канарис падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
80’ У грубому підкаті Любосмысл Кармаников зносить суперника з ніг!
87’ Боротьба за м'яч у повітрі і Игорь Полещук буквально лягає на спину опонента!