18.10.2024 10:25
Поділля Хмельницький Arena
1’ Футболісти команди Поділля Хмельницький 593 розіграли м'яч із центру поля
3’ Игорь Полещук зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
5’ І знову Пап Абу Сиссе віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
15’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Надия Надим
17’ Диего Перес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
22’ Мда... Оливер Торрес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
27’ Після жахливої помилки захисника Эхрен Бём без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
30’ Небезпечний штрафний удар і Мануэль Аканджи легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
32’ Эхрен Бём точно зіграв головою на партнера по команді!
34’ Богдан Шуст важко ловить м'яч
42’ Гравець команди Катали 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Леон Бэйли отримує попередження
42’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Оливер Торрес
43’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Разван Рац забиває приголомшливий м'яч у ворота!
48’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Педро Белл не зміг потрапити по воротах!
50’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Диего Перес
54’ Сандер Хеерланд порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
63’ Эдуард Пилат порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
68’ Педро Белл вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
78’ Дааа... Эдуард Пилат не зміг прийняти пас від свого партнера...
84’ Після жахливої помилки захисника Диего Перес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
86’ Сильний та точний пас віддав Диего Перес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!