18.10.2024 08:49
Заречье Arena
1’ Команда Заречье 699 розпочала з центру поля
2’ Яка передача і Любосмысл Кармаников пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
10’ Любосмысл Кармаников у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
13’ Команда Поділля Хмельницький 593 спокійно контролює м'яч у середині поля
20’ Після образи суперника Сергий Шеломский нахабно штовхає його!
24’ Вагнер Прийма втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
26’ Сандер Хеерланд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Поділля Хмельницький 593! Видно злагодженість у діях!
32’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Любосмысл Кармаников віддав пас в нікуди!
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Вацлав Липовецкий забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
34’ Карп Иващук відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Поділля Хмельницький 593
37’ Сифо Кабе проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
40’ Після невиразного відбору, атаку почав Пьетро Пиччиони
45’ Карп Иващук подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
46’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Бабаджайд Зимбаба забиває приголомшливий м'яч у ворота!
53’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Карп Иващук віддав пас в нікуди!
55’ Клавдий Чежунов непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
58’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Бабаджайд Зимбаба
60’ Виссарион Цыганов показує найвищу техніку воротарської майстерності
66’ Вагнер Прийма добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
73’ Виссарион Цыганов легко перехоплює прострільну передачу
75’ Яка передача і Неманья Симич пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
82’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сифо Кабе
86’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сандер Хеерланд