18.10.2024 06:17
ДИНАМО ФК Arena
1’ Команда ДИНАМО ФК 838 розпочала з центру поля
10’ Рэкс Бэнкрофт на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
17’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
19’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Матт Буш правильно віддати пас на партнера!
24’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
26’ М'ячем у голову отримує Иоан Тимощук. Сподіваємось все обійдеться...
34’ Тодд Кондон подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
34’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Маттиас Сильверман отримує попередження
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Илияс Мамин зробив гарний підкат
50’ Гуннар Келлер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди ДИНАМО ФК 838
52’ Мда... Кэвин Юр... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
58’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Стевэн Гак
61’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Кэвин Юр
63’ Авксентий Пятаев точно зіграв головою на партнера по команді!
72’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Слэволджуб Милутинович...
72’ Гравець віддає наскрізний пас і Омар Барретт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Иоан Тимощук
87’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Рэкс Бэнкрофт не зміг потрапити по воротах!
88’ Драгослав Елачич проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!