18.10.2024 00:30
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
11’ Знову м'яч забирає Виталий Науменко
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Джастин Клюйверт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Фоде Балло Туре отримав сильну травму
20’ Маттиас Сильверман порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
23’ Сильний удар по воротах, але Джон Брайт у стрибку легко відбив цей м'яч!
27’ Сильний та точний пас віддав Тодд Кондон і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
32’ Що ж робить гравець команди Realton 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
32’ Після прострільного удару по воротах Фининьо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
34’ Знаменитий гравець Омар Барретт вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
38’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Зопирос Ворбис
40’ Джастин Клюйверт фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ Небезпечний штрафний удар і Педер Людвигсен легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
50’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Realton 1099 гра в середині поля
53’ Педер Людвигсен вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
59’ Дааа... Кэвин Юр не зміг прийняти пас від свого партнера...
64’ М'ячем заволодів Кэвин Юр, але несподівано тут же його втратив!
66’ Після невиразного відбору, атаку почав Омар Барретт
70’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Иван Стоянов
72’ Рэкс Бэнкрофт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
78’ Александр Лобанов легко перехоплює м'яч
87’ Вдало віддав пас Никиас Параскевопулос своєму гравцю!