17.10.2024 23:30
Olimp Arena
1’ Команда Olimp 799 розпочала з центру поля
8’ Жахливий та неточний пас віддав Тоши Фудзимото своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
8’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тоши Фудзимото забиває приголомшливий м'яч у ворота!
16’ Вдало віддав пас Морфей Ливермор своєму гравцю!
24’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кэвин Юр
26’ Маттиас Сильверман порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
28’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
31’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Майкл Гисборн отримує попередження
32’ Після легкого удару гравцем Рубен ла Ди Маттео по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
35’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Зопирос Ворбис
40’ Відмінну передачу віддав Кэвин Юр, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
44’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
51’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Зопирос Ворбис
51’ Драгослав Елачич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
59’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Руди Андрэ...
62’ При виконанні кутового удару Драгослав Елачич несподівано та красиво забиває ГОЛ!
64’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Драгослав Елачич
71’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Ян Толлефсен
77’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сальватор Варелья
82’ І з м'ячем Руди Андрэ після ідеального підкату
92’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Руди Андрэ